Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Bio-Well 2.0

Nejmodernější GDV kamera na trhu, která nevyžaduje zdroj energie. Jednoduše se připojí k počítači pomocí přiloženého kabelu USB.

 

Provádějte skenování, zobrazujte výsledky a získejte přístup k předchozím skenům prostřednictvím sofistikovaného softwaru Bio-Well. Sledujte svůj energetický stav a úroveň stresu v průběhu času, abyste mohli sledovat vaše reakce na fyzická a duševní cvičení, reakce na změny počasí a další podněty.

50 975 Kč
Dostupnost: Dodání do týdne od objednávky
Bio-Well 2.0

Detailní popis produktu

Pomocí výkonné technologie elektrofotonového zobrazování (EPI) známé také jako GDV ukazuje technologie Bio-Well stav stresu a energetické hladiny člověka. Při skenování stimuluje elektrické pole o vysoké intenzitě emise fotonů a elektronů z lidské kůže, které vytvářejí plynový výboj fotografovaný videokamerou.

 

Bio-Well využívá slabý, zcela bezbolestný elektrický proud aplikovaný na konečky prstů po dobu kratší než milisekundu. Odezvou objektu na tento stimul je tvorba elektronické emise. Emise elektronů stimuluje výboj plynu (záře), který je zachycen videokamerou a poté překládán a přenášen zpět v grafických znázorněních pro další analýzu.

 
KLÍČOVÉ FUNKCE

 

  • Proces skenování je rychlý, snadný... pro dosažení nejlepších výsledků proveďte každý den!
  • Získejte zpětnou vazbu v reálném čase o tom, jaké faktory - pozitivní i negativní - ovlivňují vaši úroveň stresu a energetický stav.
  • Systém poskytuje okamžitá grafická znázornění dat pro snadnou referenci a interpretaci.
  • Zobrazuje data ve snadno srozumitelném formátu pomocí grafických znázornění.
  • Uložte nebo vytiskněte sestavu obsahující všechny datové body každého skenování.
  • Uložte nebo vytiskněte výsledky jedním kliknutím.
  • Se Sputnikem změřte také prostředí a vliv objektů na vaši energii!