Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

BioGeometry® Home Energy Balancing Kit - Sada pro harmonizaci prostředí

Sada pro harmonizaci prostředí BioGeometry® Home Energy Balancing Kit byla vyvinuta a testována jako individuální domácí řešení, které má být použito ke zmírnění příznaků stresu z prostředí.

 

"Doma si napodobíš energii posvátného místa. Tato energie funguje univerzálně. Je vystředěná. Vyrovnává energie ve tvém prostředí." Dr. Ibrahim Karim

7 220 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
BioGeometry® Home Energy Balancing Kit - Sada pro harmonizaci prostředí

Detailní popis produktu

Sada obsahuje:
 

1 x kostka pro harmonizaci prostředí

1 x čistící karta

3 x BioGeometry® příslušenství - plastová destička E11/16 - harmonizace elektrických rozvodů (označená E)

1 x BioGeometry® příslušenství - plastová destička E16/19 - harmonizace rozvodu vody 16/19 (označená E.P.)

2 x BioGeometry® příslušenství - plastová destička E9/16 - harmonizace rozvodů vody (označená W)

8 x L90 samolepky (versze 2019)

 
 
Pro umístění předmětů ze Sady pro harmonizaci prostředí následujte tyto kroky od bodu 1 do bodu 4.
 
 
1. Instalace kostky
Vyberte místo v domácnosti, kde bude kostka nerušeně ležet a kde bude kolem ní dostatek volného prostoru. Umístěte kostku na světlý povrch nebo obyčejný bílý list papíru velikosti A4. Velikost papíru poslouží jako ochranná plocha kostky, kam neumísťujte jiné předměty. V ideálním případě by kostka byla umístěna na malém odkládacím stolku samostatně, aby nedošlo k náhodnému umístění předmětů v její blízkosti, čímž by se snížil její účinek. Kostku umístěte tak, že strana s nápisem "dr. ibrahim karim“ je položená na podložce. Neumísťujte kostku na elektrické spotřebiče nebo vedle nich, před zrcadla, do uzavřených zásuvek nebo do blízkosti velkých kovových předmětů.
 
Kostka by měla být denně čištěna položením na přiloženou BioGeometry® zlatou čistící kartu. Ideální doba pro čištění je večer před spaním, alespoň po dobu 5 minut. Pokud kostku na kartě zapomenete, není to problém, kostka ale nepracuje naplno). Pokud je v domácnosti / prostoru více kostek, ne nutné mezi nimi dodržet vzdálenost alespoň 15 metrů.
 
2. Instalace plastové destičky pro rozvody vody (označení W)
Jednu destičku připevněte na vodovodní potrubí co nejblíže k hlavnímu uzávěru vody, druhou destičku umístěte na potrubí s horkou vodou. Destičky lze připevnit  pomocí oboustranné lepící pásky nebo plastových stahovacích pásek.
 
3. Instalace plastové destičky pro rozvody elektřiny (označení E)
Jednu destičku připevněte oboustrannou lepící páskou na panel hlavního jističe. Druhou destičku lze umístit na elektrický panel před domem - pokud je to technicky možné. Pro dodatečný efekt může být na panel hlavního jističe umístěna destička EP 16/19, která je také součástí balení. Lze dokoupit i další E destičky, které lze libovolně umístit na elektrické kabely v blízkosti postele nebo k jakýmkoli elektrickým zařízením v domě. K připevnění opět použijte oboustrannou lepicí pásku nebo plastové stahovací pásky.
 
4. Umístění samolepek L90
2 kusy samolepek L90 umístěte na Wi-Fi router (směr nalepení není podstatný). 1 kus samolepky L90 umístěte na SmartMeter, pokud ho máte instalovaný. Na každou ze stran / stěn  prostoru umístěte alespoň 1 samolepku L90. Dobrým místem pro umístění těchto L90 jsou například rohy oken nebo stěna za nábytkem (směr nalepení není podstatný). Zbylé samolepky L90 můžete nalepit na rám nebo zadní stěnu televizor, zrcadla, na bezdrátové systémy, zesilovače signálu či nabíječky a počítače. 
 
 

Náš tip: 

Chcete-li vyčistit šperky BioGeometry®, nálepky na mobil a domácí sadu, položte je na několik minut z každé strany na centrum čistící karty. Kartu můžete použít k energetickému vyčištění všech vašich osobních šperků, drahých kamenů, esenciálních olejů a jiných drobných předmětů.

 

 
BioGeometry® není formou lékařské diagnózy nebo léčby, ale je dlouhodobou environmentální podporou energetického systému těla a všech typů léčby. Produkty BioGeometry® by za žádných okolností neměly nahrazovat profesionální lékařské ošetření.