Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

BioGeometry® Harmonizační nálepka pro mobilní telefon - nová edice 2021

BioGeometry® Harmonizační nálepka pro mobilní telefon nabízí ideální ochranu před škodlivými účinky EMF záření. Jednoduše umístěte na mobilní telefon nebo jiná bezdrátová zařízení. Funguje okamžitě. Jakmile je umístěna na předmět produkující EMF jako je mobilní telefon nebo tablet s podporou Wi- Fi, prospěšný vzor Biosignatures je poté „přenesen“ do našeho těla na elektromagnetických frekvencích, což má za následek transmutaci EMP. 

1 280 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
BioGeometry® Harmonizační nálepka pro mobilní telefon - nová edice 2021

Detailní popis produktu

Mobilní telefony a tabletová zařízení vyzařují elektromagnetické záření, které je disharmonické pro lidský mozek a uši. Dr. Ibrahim Karim vyvinul toto malé zařízení pro řešení elektromagnetického problému mobilních telefonů a bezdrátových zařízení. Obsahuje „Brain Biosignature“ a „EarBiosignature“, které připomínají tělu „ideální vzorec“. To nakonec způsobí harmonické zesílení v našich orgánech obnovující správnou energetickou rovnováhu.

 

Tato nová BioGeometry® Harmonizační nálepka pro mobilní telefon harmonizuje energetickou interakci mezi elektromagnetickými poli mobilního telefonu a vlastním energetickým systémem těla. Kromě toho je dosaženo výrazné snížení tepelného účinku mobilních telefonů na oblast hlavy, jak lze vidět při použití termovizního zobrazování. Kvůli EMF zvyšujícímu se záření (5G) přidal Dr. Ibrahim Karim jako rámec 2 L90 a 4 znaky BioSignatures.

 

Návod k použití:

1. Odstraňte plastový kryt z pásky na zadní straně nálepky a přilepte jej na čistý a suchý povrch kdekoli na mobilním telefonu. Je efektivnější umístit nálepku na pouzdro než pod pouzdro. 


2. Mobilní telefon by měl být umístěn alespoň na jednu minutu denně na BioGeometry® čistící kartu, aby se zajistilo, že nálepka zůstane plně funkční. Mobilní telefon pokládejte na čistící kartu tak, aby byla na kartě umístěna nálepka. 

Čistící karta je součástí balení. 

 

Rozměr: 3 cm x 1,7 cm 

 

Náš tip: 

Chcete-li vyčistit šperky BioGeometry®, nálepky na mobil a domácí sadu, položte je na několik minut z každé strany na centrum čistící karty. Kartu můžete použít k energetickému vyčištění všech vašich osobních šperků, drahých kamenů, esenciálních olejů a jiných drobných předmětů.

 

BioGeometry® není formou lékařské diagnózy nebo léčby, ale je dlouhodobou environmentální podporou energetického systému těla a všech typů léčby. Produkty BioGeometry® by za žádných okolností neměly nahrazovat profesionální lékařské ošetření.