Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Go Berkey - vodní filtr na cesty

Vodní filtry z řady Go Berkey využijete při cestování nebo jiných outdoor aktivitách v přírodě.

Bez ohledu na to, kde budete, vždy budete mít dostupnou čistou a zdravotně nezávadnou vodu

Go Berkey Kit je lehký, snadno přenosný a ideální pro aktivní lidi na cestách.

6 490 Kč
Dostupnost: Skladem
Go Berkey - vodní filtr na cesty

Detailní popis produktu

Zcela nový Go Berkey Kit je určen pro turistiku, kempování a cestování po celém světě. Je zhotoven z vysoce leštěné nerezové oceli a je dodáván s jedním vodním filtrem Black Berkey a jedním Sport Berkey - přenosný vodní filtr v plastové láhvi. 

 

Go Berkey Kit je lehký, snadno přenosný a ideální pro aktivní lidi na cestách. Sestavíte jej během několika minut bez použití, nářadí, elektřiny, tlaku vody, nebo instalatérské práce. Velmi snadno se ovládá, čistí a udržuje. Jedná se o nejmenší filtrační zařízení Berkey s jednou filtrační vložkou Black Berkey. Objem komory je 0,95 l.

 
Součástí sady je:
  • 1 nerezové zařízení Go Berkey 
  • 1 filtrační vložka Black Berkey
  • 1 plastová lahev Sport Berkey
  • 1 praktický přenosný vak na sadu
 
Tento výkonný systém vyčistí jak upravenou tak neupravenou vodu i z takových zdrojů, jako jsou jezera, potoky a rybníky, případně vodu z veřejných zdrojů v zemích, kde nejsou příliš přísné předpisy pro kvalitu pitné vody. 
 
Vodní filtr Go Berkey® odstraňuje viry, patogenní bakterie, cysty a parazity a rovněž zbavuje vodu škodlivých chemických látek, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany.