Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Haevyl 3.I 30 ml

Osvěžující a aromatický sprej ústní dutiny.

V dnešní fyzicky i psychicky náročné době, je dobré mít nějakého pomocníka, který vás podrží v nejtěžších chvílích. Značka Lavylites vyvinula jeden z nejsilnějších přírodních harmonizačních produktů. Čeká vás náročné jednání? Zkouška? Pohovor? Pracovní úkol? Potřebujete se maximálně soustředit? Jste díky náročnému období každý večer na konci svých sil? Potřebujete vzpruhu? Nebo máte dny, kdy jste neustále naštvaní, ne a ne se zklidnit? Sáhněte po Haevyl 3.I.

 
794 Kč
Dostupnost: Skladem
Haevyl 3.I 30 ml

Detailní popis produktu

Komplexní bylinný kosmetický přípravek k ošetření úst. Pro milovníky speciálních chutí a vůní. Aplikujte dle potřeby 3-5x denně. Naneste 1-3x do ústní dutiny. Není třeba vyplachovat.  Zamezte kontaktu s očima. Uchovávejte na chladném a tmavém místě vzdáleném od tepelných  a vznětlivých zdrojů. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: Aqua, Honey , Taurine, Caffeine, Carnitine-Tartarate, Apple Vinegar, Bio, Ascorbic Acid, Panax Ginseng Extract, Garcinia Cola Nut Extract, Niacinamide, Potassium Sorbate, Xylitol, Sodium Benzoate, Arginine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Glycerin, Citrus Grandis Seed Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Pimpinella Anisum Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Propolis Extract