Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Mayu Spirála - barva základny Dolomite

Vylepšete a restrukturalizujte svou vodu vodním vírem.

Uvolněte krásu a sílu přirozeného vířivého toku vod. S Mayu Swirl elegantně restrukturalizujte a provzdušníte vaši vodu.

Voda z kohoutku, filtrovaná voda, reverzní osmóza nebo destilovaná voda – vortexujte pitnou vodu a vraťte jí její přirozený sladký, hedvábný pocit v ústech a zdravou rovnováhu. Vyrovnejte hladinu kyslíku a pH pro lepší vodu.

6 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Mayu Spirála - barva základny Dolomite
mayu swirl dolomite
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Nejvyšší kvalita vody
Dopřejte si tu nejlepší možnou vodu a zůstaňte dobře hydratovaní pro dlouhý zdravý život.
Mayu Swirl tvoří špičkové materiály pro nejvyšší kvalitu a nevšední zážitek.

Karafa
Naše ručně foukaná skleněná karafa je lehká a křišťálově čistá. Karafa je vyrobena z tvrzeného borosilikátového skla třídy A a je vhodná do myčky nádobí. Vyrábí se v továrně ISO 9001.

Základna
Design základny byl inspirován oblázkovým kamenem nalezeným na dně tekoucí řeky. Vyrobeno z čistého porcelánu Jingdezhen obarveného přírodními minerálními barvivy.

Mayu Swirl jednoduše zapnete/vypnete jemným poklepáním na rýhovaný dotykový senzor.

Po nabití si užijte až 7 hodin bezdrátového používání.

Design ve tvaru vodní kapky eliminuje stagnující zóny v karafě, aby byla zajištěna volná proudění vody. Na boku karafy je vyryta značka o objemu 1,5 litru (51 Oz), která vám pomůže přesně měřit vodu. Vestavěné magnetické oběžné kolo je potaženo potravinářským špičkovým TPE bez BPA.

Základní cyklus provzdušnění je 7 minut. Po dokončení procesu provzdušňování uzavřete karafu víčkem z nerezové oceli, které je dodáváno s potravinářským silikonovým těsněním.