Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Přívěsek BioSignatures - BGCQ5 - jemný harmonizační přívěsek - mincovní stříbro

Tento přívěsek BGCQ5 je součástí sady BioSignatures General Balance. Jeho funkcí je přispívat k „univerzální obecné rovnováze“ energetického systému člověka. Rezonuje s jemnými rovinami i fyzickým tělem. Vyrovnává funkce jemných energií ve vnitřních orgánech člověka, pomáhá vyrovnávat energetické poruchy a bolesti hlavy způsobené stresem z elektromagnetických vln.

 

2 220 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Přívěsek BioSignatures - BGCQ5 - jemný harmonizační přívěsek - mincovní stříbro

Detailní popis produktu

BioSignatures, speciální odvětví BioGeometry®, jsou přesně nakreslené lineární diagramy, které mají stejné geometrické rezonanční konfigurace jako specifické vzorce vitální energie lidského těla.

Šperky BioGeometry® obsahují širokou škálu diagramů BioSignatures ve speciálních konfiguracích.Ty se při nošení v blízkosti těla aktivují a ovlivňují přenos energie, která je přes ně vedena (podobným způsobem, jako když elektřina aktivuje obvody na počítačovém čipu). 

Aktivované BioSignatures pak rezonují, podobně jako hudební tóny v rezonanci, s odpovídajícími energetickými vzory v lidském těle. BioSignatures tak způsobují harmonické zesílení, které uvolňuje jemné energetické blokády a obnovuje správný tok energie a rovnováhu ve funkcích příslušných tělesných orgánů a systémů.

 

 

Návod k použití:

1. Tyto šperky jsou osobní a neměla by je nosit více než jedna osoba.

2. Pro správnou rezonanci BioSignatures doporučujeme přívěsky nosit na oblečení a nezakrývat je další vrstvou oblečení. 

3. Doporučuje se celodenní nošení. 

  

Čistící karta není u přívěšku součástí balení, protože přívěšek nepotřebuje tento druh čištění.

Řetízek není součástí balení.

 

Návod na údržbu: 

 

Stříbrný přívěsek může používáním a přirozenou oxidací měnit barvu. Změna barvy není důvodem k reklamaci přívěsku. Pro vyčištění barevného zbarvení doporučujeme čištění přípravky určenými k čištění stříbra. 

 

Rozměr: 

délka cca 3,8 cm

 

BioGeometry® není formou lékařské diagnózy nebo léčby, ale je dlouhodobou environmentální podporou energetického systému těla a všech typů léčby. Produkty BioGeometry® by za žádných okolností neměly nahrazovat profesionální lékařské ošetření.