Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Přívěsek BioSignatures "L90" - bronz

Přívěsek L90 kombinuje několik principů BioGeometry® k vytvoření pole přirozených kvalit, které vyvažují energii. L90 pomáhá vyrovnávat vitální, emocionální a mentální jemné energetické úrovně těla od environmentálních stresorů, jako jsou elektromagnetická pole a geopatogenní stres.

Doporučujeme nosit přívěsek L90 společně s přívěskem BioSignatures pro přidanou EMF ochranu. L90 je pozoruhodné tím, že neimpregnuje a nebude potřebovat čištění.

 

960 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Přívěsek BioSignatures "L90" - bronz

Detailní popis produktu

 

BioSignatures, speciální odvětví BioGeometry®, jsou přesně nakreslené lineární diagramy, které mají stejné geometrické rezonanční konfigurace jako specifické vzorce vitální energie lidského těla.

Šperky BioGeometry® obsahují širokou škálu diagramů BioSignatures ve speciálních konfiguracích.Ty se při nošení v blízkosti těla aktivují a ovlivňují přenos energie, která je přes ně vedena (podobným způsobem, jako když elektřina aktivuje obvody na počítačovém čipu). 

Aktivované BioSignatures pak rezonují, podobně jako hudební tóny v rezonanci, s odpovídajícími energetickými vzory v lidském těle. BioSignatures tak způsobují harmonické zesílení, které uvolňuje jemné energetické blokády a obnovuje správný tok energie a rovnováhu ve funkcích příslušných tělesných orgánů a systémů.

 

Návod k použití:

1. Tyto šperky jsou osobní a neměla by je nosit více než jedna osoba.

2. Pro správnou rezonanci BioSignatures doporučujeme přívěsky nosit na oblečení a nezakrývat je další vrstvou oblečení. 

3. Doporučuje se celodenní nošení. 

 

Bronzové přívěsky jsou vyrobeny z bronzu se směsí kovových slitin, které se mohou u jednotlivých šarží lišit.

 

Čistící karta není u přívěšku L90 součástí balení, protože přívěšek nepotřebuje tento druh čištění.

Řetízek není součástí balení.

 

Návod na údržbu: 

 

Přívěsek z bronzu může používáním měnit barvu díky složení kovu, ze kterého je vyroben. Změna barvy není důvodem k reklamaci přívěsku. Pro vyčištění barevného zbarvení doporučujeme čištění jedlou sodou a vodou. 

 

Rozměr: 

3,5 cm x 1,6 cm

 

BioGeometry® není formou lékařské diagnózy nebo léčby, ale je dlouhodobou environmentální podporou energetického systému těla a všech typů léčby. Produkty BioGeometry® by za žádných okolností neměly nahrazovat profesionální lékařské ošetření.