Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Prsten BioSignatures - mincovní stříbro

BioSignatures, speciální odvětví BioGeometry®, jsou přesně nakreslené lineární diagramy, které mají stejné geometrické rezonanční konfigurace jako specifické vzorce vitální energie lidského těla.

Šperky BioGeometry® obsahují širokou škálu diagramů BioSignatures ve speciálních konfiguracích.Ty se při nošení v blízkosti těla aktivují a ovlivňují přenos energie, která je přes ně vedena (podobným způsobem, jako když elektřina aktivuje obvody na počítačovém čipu). 

Aktivované BioSignatures pak rezonují, podobně jako hudební tóny v rezonanci, s odpovídajícími energetickými vzory v lidském těle. BioSignatures tak způsobují harmonické zesílení, které uvolňuje jemné energetické blokády a obnovuje správný tok energie a rovnováhu ve funkcích příslušných tělesných orgánů a systémů.

Varianta:
3 580 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Prsten BioSignatures - mincovní stříbro

Detailní popis produktu

Návod k použití:

1. Tyto šperky jsou osobní a neměla by je nosit více než jedna osoba.

2. Pro správnou rezonanci BioSignatures doporučujeme přívěsky nosit na oblečení a nezakrývat je další vrstvou oblečení. 

3. Doporučuje se celodenní nošení. 

4. Šperky by měly být umístěny na čistící kartu (součástí dodávky) jednou denně po dobu nejméně 1 minuty, aby se obnovila účinnost produktu a kov šperku byl zbaven veškeré duševní, fyzické a emocionální impregnace.

 

Čistící karta je součástí balení. 

 

 

Návod na údržbu: 

Stříbrný prsten může používáním a přirozenou oxidací měnit barvu. Změna barvy není důvodem k reklamaci přívěsku. Pro vyčištění barevného zbarvení doporučujeme čištění přípravky určenými k čištění stříbra. 

 

Rozměry:

Zvolte si svou velikost prstenu: S, M, L

S - malý – velikost 7,5-8,5 * (lze otevřít pro zvětšení), průměr 17,7 – 18,6 mm (vnitřní)

M - střední – velikost 9,5 * , průměr 19,4 mm (vnitřní)

L - velký – Velikost 11 * , průměr 20,6 mm (vnitřní) (nastavitelné na 11,5-12 * , 21-21,4 mm)

 

Náš tip: 

Chcete-li vyčistit šperky BioGeometry®, nálepky na mobil a domácí sadu, položte je na několik minut z každé strany na centrum čistící karty. Kartu můžete použít k energetickému vyčištění všech vašich osobních šperků, drahých kamenů, esenciálních olejů a jiných drobných předmětů.

 

BioGeometry® není formou lékařské diagnózy nebo léčby, ale je dlouhodobou environmentální podporou energetického systému těla a všech typů léčby. Produkty BioGeometry® by za žádných okolností neměly nahrazovat profesionální lékařské ošetření.