Doprava zdarma u objednávek nad 5.000 Kč.

Royal Berkey - 2 filtrační vložky

Pro středně velké rodiny je určen vodní filtr Royal Berkey s objemem vody 12,3 litru.

Najde své využití v domácnostech, v rekreačních objektech (chaty a chalupy) nebo při aktivitách v přírodě.

Vodní filtry Berkey jsou ideální pro každodenní používání.

11 990 Kč
Dostupnost: Skladem
Royal Berkey - 2 filtrační vložky

Detailní popis produktu

Tento výkonný systém vyčistí jak upravenou tak neupravenou vodu i z takových zdrojů, jako jsou jezera, potoky a rybníky, případně vodu v zemích, kde nejsou příliš přísné předpisy pro kvalitu pitné vody. Přenosné vodní filtry Big Berkey® jsou ideální pro každodenní používání doma, pro zásobování pitnou vodou v rekreačních objektech (chaty a chalupy) a pro aktivity v přírodě. Jsou naprosto nepostradatelné v prostředí, kde není k dispozici upravená voda, tlaková voda ani elektřina.

Systém vodních filtrů Big Berkey® odstraňuje viry, patogenní bakterie, hormony, cysty a parazity, a rovněž zbavuje vodu škodlivých chemických látek, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany.

Filtrací se rovněž eliminuje obsah rzi, bahna, sedimentů, voda se zbavuje nepříjemné chuti a zápachu, stejně jako zdraví škodlivých těžkých kovů jako je olovo a rtuť. Systém je tak výkonný, že dokáže odstranit z vody i červené potravinářské barvivo, přičemž zachovává zdraví prospěšné minerály potřebné pro vaše tělo. Žádný jiný systém nedosahuje takové účinnosti